dizajnCityKarta je náš nový web o bývaní. Táto stránka bude slúžiť všetkým, čo si zariaďujú domácnosť, ako určitý návod ako na to. Zameriame sa predovšetkým na mestských ľudí, ktorí bývajú v bytoch a myslia si, že bývanie v malých priestoroch sa nevyrovná bývaniu na dome. Ukážeme Vám množstvo trikov, ako sa dajú i malé priestory pekne nadizajnovať a zariadiť, všetko za dobrý peniaz.

Sme trojica študentov zo Žiliny, študujúcich dizajn, dúfajúc, že týmto webom si spravíme na Slovensku meno a pomôžeme mnohým jedincom. Všetci traja máme záľubu o túto tématiku už od útleho detstva a už od 18 rokoch disponujeme všetci živnosťou. Pôsobíme ako dizajnéri na voľnej nohe.

Budeme radi, ak naše články budete zdieľať na facebooku a twitteri, alebo ak nám napíšete komentár pod článok.

V prípade, ak by ste mali záujem o pozíciu redaktora na tomto webe, budeme radi ak nás kontaktujete spolu so svojím životopisom. Redaktorov nikdy nie je dosť a je pravda, že niekedy budeme mať menej času sa webu venovať. My Vám dokážeme zato zaručiť slušné finančné ohodnotenie. Podmienkou je, že Vás musí táto tématika baviť. Poznáte to, ak Vás oblasť nebaví, nedá sa ani vytvoriť kvalitný obsah.

V blízkej budúcnosti sa budeme snažiť rovnako spustiť i nový youtube kanál. Preto ak viete tvoriť videá a rovnako Vás zaujíma oblasť bývania, určite nás kontaktujte.